Реклама в Інтернет. Рекламне агентство "Blurb" | HEAGLOBE

Реклама в мережі Інтернет | HEAGLOBE

Інтернет-реклама — реклама, що розміщується в мережі Інтернет, переважно на добре зарекомендованих і популярних веб-сайтах (наприклад Google); представлення товарів, послуг або підприємства в мережі Інтернет, адресована масовому клієнту і має характер переконання.

Види інтернет-реклами

Медійна реклама - розміщення текстово-графічних рекламних матеріалів на сайтах, що представляють собою рекламний майданчик. За багатьма ознаками аналогічна рекламі в друкованих ЗМІ. Однак, наявність у банера гіперпосилання, можливості відтворення анімованих зображень або відео і можливості дзвінка з банера на мобільний телефон (WOW-call), значно розширюють вплив медійної реклами. Як правило, медійна реклама має форму банерної реклами.

Контекстна реклама - розміщення текстово-графічних рекламних матеріалів на тематичних майданчиках. Відповідність рекламних матеріалів і контекстних їм майданчиків визначається алгоритмом рекламного сервісу. Підвидом контекстної реклами є Пошукова реклама в якій вказане вище відповідність визначається пошуковим запитом.

Пошукова реклама - розміщення текстово-графічних рекламних матеріалів поруч з результатами пошуку на сайтах, або на сайтах партнерів ПС (пошукових систем), що пропонують користувачеві функцію пошуку. Демонстрація тих чи інших рекламних повідомлень залежить від пошукового запиту користувача. Як правило, пошукова реклама має форму текстової реклами.

Геоконтекстная реклама - хоча під геоконтекстной рекламою найчастіше розуміють рекламу в мобільних телефонах з урахуванням місця розташування користувача, реклама на веб-картах (наприклад, Google Maps, Яндекс. Карти, Карты@Mail.ru) так само відноситься до розряду LBA (location-based advertising) і відноситься до інтернет-рекламі. Рекламні повідомлення показуються користувачеві при перегляді ділянки карти з урахуванням контексту запиту. Наприклад, можна переглянути всі салони краси в певному районі міста.

Вірусна реклама - вид рекламних матеріалів, розповсюджувачами якої є сама цільова аудиторія, завдяки формуванню змісту, який би притягнув за рахунок яскравої, творчої, незвичайної ідеї або з використанням природного або довірчого послання. Як правило у вигляді такої реклами виступають цікаві відеоролики, flash-додатки і ін.

Інші види реклами в Інтернеті як правило поєднують ознаки медійної та пошукової реклами або ж переносять ці ознаки в суміжні з розміщенням на інтернет-сторінках області: так, видами Інтернет-реклами вважаються розміщення реклами в розсилках по підписці і розміщення реклами в клієнтах програм, встановлених на робочої станції користувача.

Продакт-плейсмент в онлайн-іграх - інтеграція рекламованого продукту або бренду в ігровий процес, є одним з нових і швидко зростаючих сегментів ринку інтернет-реклами. Багато брендів зрозуміли перспективність і ефективність такого виду комунікацій з потенційними покупцями, враховуючи стрімке зростання аудиторії багатокористувацьких онлайн-ігор і високу глибину контакту з вбудованим в ігровий процес брендом. Прикладом такого роду ігор можуть виступати як дуже прості «казуальне» однопользовательские гри, так і великі глобальні розраховані на багато користувачів стратегії і RPG. За своєю сутністю, для ефективної реклами в іграх найбільш підходящими є розраховані на багато користувачів економічні онлайн гри і бізнес-симулятори, де власне товари, послуги і бренди є основними елементами геймплея, що, відповідно, забезпечує найбільш високу лояльність аудиторії до рекламованим таким чином брендам і дуже високу глибину контакту рекламодавця з кожним користувачем.

Запит на рекламу в мережі Интернет надсилайте на електронну пошту

blurb@heaglobe.com